Apsaimniekošanas maksa
Apsaimniekošanas maksa
Ekonomiski pamatota apsaimniekošanas maksa ir viena no Hausmaster prioritātēm, salīdzinot ar namu pārvaldēm un citiem apsaimniekotājiem.
Pakalpojumi
Pakalpojumi
Hausmaster nodrošina pilnu sērijveida ēkām nepieciešamo pakalpojumu paketi – sanitārā kopšana, tehniskā apkalpošana, pārvaldīšana. Labs serviss 24 h diennaktī, augsta kvalitāte – tā mūsu pakalpojumus parasti raksturo klienti.
Noteikumi
Noteikumi
Skaidri sadarbības noteikumi ir viena no Hausmaster prioritātēm, salīdzinot ar namu pārvaldēm un citiem apsaimniekotājiem. Hausmaster apsaimniekošanas līgumā ir aprakstīti visi pakalpojumi, kas jānodrošina apsaimniekošanas procesā, atskaišu sistēma, komunālo pakalpojumu aprēķina algoritmi un citas ēku uzturēšanā svarīgas lietas

Klientu avīze
Vasara šogad mūs īpaši lutina ar silto 
laiku arī septembrī. Tomēr rudens darbi 
ir klāt gan mums, gan arī jums, īpaši jau 
tiem iedzīvotājiem, kuru bērni uzsāk 
skolas gaitas, ar to ienesot arvien jaunus 
izaicinājumus un jaunu atbildību jūsu 
mājās
Šomēnes atzīmējam nozīmīgu HAUSMASTER jubileju — ir pagājuši pieci gadi kopš uz ņēmuma dibināšanas. Atskatoties uz paveikto un sasniegto, jūtamies gan lepni, gan arī    nozīmīgas pieredzes bagāti. Par to paldies Jums, mūsu klienti un sadarbības partneri, jo kopā esam gan viens no otra mācījušies, gan strādājuši tā, lai piedāvātu vienu no labākajiem un kvalitatīvākajiem apsaimniekošanas servisiem galvaspilsētā.


SIA "Hausmaster"