Civinity investē 0,55 mlj. eiro autoparka atjaunošanā

Civinity investē 0,55 mlj. eiro autoparka atjaunošanā

Uzņēmumu grupa Civinity, kas kontrolē namu administrēšanas uzņēmumus, investēja vairāk nekā pusmiljona eiro autoparka atjaunošanā. Autoparks papildināts ar 50 jaunām automašīnām.

“Lai optimizētu izmaksas un samazinātu izdevumus, mēs nolēmām ieguldīt autoparka atjaunošanā. Esam aprēķinājuši, ka investēt jaunajos auto ir daudz efektīvāk nekā pašreizējo transportlīdzekļu remontā, tādēļ ceram, ka tas atmaksāsies tuvāko gadu laikā”, – apgalvo Civinity uzņēmumu grupas valdes priekšsēdētājs Vitolds Sapožnikovs.

Pēc V.Sapožnikova vārdiem, autoparka atjaunošana palīdzēs uzlabot parka pārvaldības izmaksas un sniegto pakalpojumu kvalitāti Civinity uzņēmumu klientiem. Auto ir aprīkoti ar GPS iekārtu un tas ļaus labāk kontrolēt automašīnu kustības maršrutus, ir iespēja ērtāk fiksēt ārkārtas un citu darbu veikšanas laiku.

Kā norāda vadītājs, Lietuvā tika nopirktas 34 jaunas “Peugeot Partner” markas automašīnas, savukārt Latvijā – 16. Lietuvā ēku uzturēšanas servisa pakalpojumu uzņēmuma autoparkā pašreiz transportlīdzekļu skaits sasniedzis 60, kaimiņvalstī Latvijā – 120.