Civinity paplašina darbību Latvijas tirgū — iegādājas vēl vienu uzņēmumu

Civinity paplašina darbību Latvijas tirgū — iegādājas vēl vienu uzņēmumu

Starptautiskā uzņēmumu grupa “Civinity”, kas sniedz dzīvojamo māju apsaimniekošanas pakalpojumus Baltijas valstīs, paziņo par savas darbības paplašināšanos Latvijā — sabiedrība iegādājas SIA “Labo namu aģentūra”. Uzņēmumu grupa Latvijā šobrīd pārvalda piecus apsaimniekošanas uzņēmumus un ir lielākais privātais nekustamo īpašumu apsaimniekošanas tirgus spēlētājs.

 

Latvijā mēs turpinām ilgtspējīgu attīstību, redzot lielu potenciālu šajā valstī. Valsts ģeogrāfiskais izvietojums ir pievilcīgs, iedzīvotāju mentalitāte ir saprotama. Konkurētspējīgas vides apstākļos mēs redzam iespējas nodrošināt augstas kvalitātes komerciālo un dzīvojamo ēku apsaimniekošanas pakalpojumus, jo mums ir liela pieredze ne tikai vietējā, bet arī starptautiskajā tirgū, teica Vitolds Sapožnikovs, Civinity valdes priekšsēdētājs.

 

Labo namu aģentūra apsaimnieko komercobjektus un dzīvojamās ēkas ar kopējo platību 146 tūkstoši kvadrātmetru. Tādējādi ar tās iegādi Civinity grupas uzņēmumu pārvaldītā platība Latvijā sasniegs vairāk nekā 2,3 miljonus kvadrātmetru. Uzņēmumu grupa ir lielākais privātais ēku uzturēšanas un administrēšanas uzņēmums Latvijā.

 

Sapožnikovs uzskata, ka, iegādājoties šo sabiedrību, uzņēmumu grupa turpina privāto uzņēmumu konsolidāciju. Šobrīd uzņēmumu grupai pieder AS Hausmaster, SIA CS Komercserviss, SIA Jūrmalas namsaimnieks, SIA HomeMaster un tikko iegūtā kompānija Labo namu aģentūra.

 

“Dzīvojamo māju un komerciālo ēku apsaimniekošanas tirgū mēs strādājam jau 26 gadus, Latvijā darbību uzsākām 2014. gadā. Mūsu uzņēmumu paraugprakse un īstenotā biznesa procesu vadība palīdzēs optimizēt procesus jauniegūtajā uzņēmumā. Visi uzņēmumi, kas ietilpst grupā, struktūras ziņā ir diezgan atšķirīgi, tiek izmantoti dažādi tehnoloģiskie un pārvaldības risinājumi, tādēļ, optimizējot darbību, gatavojamies investēt pakalpojumu kvalitātes uzlabošanā, klientu apkalpošanas jomā un ar laiku kļūt par vienu no spēcīgākajiem dzīvojamo māju apsaimniekošanas pakalpojumu tirgus dalībniekiem Baltijas valstīs,” sacīja V. Sapožnikovs.

 

Saskaņā ar valdes priekšsēdētāja vārdiem darbības nostiprināšana Latvijā ir viens no svarīgākajiem uzņēmumu grupa stratēģiskajiem mērķiem, tāpēc arī turpmāk tiks meklētas uzņēmējdarbības attīstībai labvēlīgas iespējas, kas saistītas ar privāto, publisko un komerciālo ēku apsaimniekošanu.

 

Civinityuzņēmumu grupa pārvalda astoņus namu administrēšanas uzņēmumus Lietuvā un piecus Latvijā. Kopējā “Civinity” pārvaldītā platība sasniedz vairāk nekā 5 miljonus kvadrātmetru. Latvijā “Civinity” grupai pieder AS “Hausmaster, SIA CS Komercserviss, SIA Jūrmalas namsaimnieks, SIA HomeMaster un SIA Labo namu aģentūra.