HAUSMASTER kļūst par Latvijas Namu pārvaldītāju asociācijas biedru

HAUSMASTER kļūst par Latvijas Namu pārvaldītāju asociācijas biedru

A/S Hausmaster ir kļuvis par Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas (LNPAA) biedru.  Uzņēmums ietilpst starptautiskā uzņēmumu grupā CIVINITY, kas Latvijā, Lietuvā un Ukrainā piedāvā plaša profila nekustāmo īpašumu pārvaldīšanas pakalpojumus.  Līdz ar Hausmaster iestāšanos asociācijā, par tās biedriem ir kļuvuši visi CIVINITY grupas uzņēmumi Latvijā . 

Ņemot vērā to, ka CIVINITY ir nopietni turpmākās  attīstības plāni saistībā ar Latvijas tirgu, dalība LNPAA nodrošina iespēju aktīvāk iesaistīties apsaimniekošanas nozares attīstībā. 

Kā aktuālākās nozares problēmas CIVINITY grupas pārstāvis un A/S Hausmaster valdes priekšsēdētājs Vitoldas Sapožņikovas norāda uz likumu trūkumiem un nesakārtotiem normatīvajiem aktiem attiecībā uz komunālo pakalpojumu piegādātāju monopola stāvokļa izmantošanu, no kā cieš tieši iedzīvotāji, īpaši godprātīgie rēķinu maksātāji, vai jautājumiem saistībā ar dalīto īpašumu, kā piemēram problēmas ar zemes nodokli vai tās nomas maksu daudzdzīvokļu namiem, kas atrodas uz privātīpašnieku zemes.  Šāda rakstura problēmas prasa vienotus risinājumus, kas ir aktuāli visai nozarei.

Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācija šobrīd ir lielākā sabiedriskā organizācija Latvijā, kas darbojas nekustamo īpašumu apsaimniekošanas jomā. LNPAA aktīvi darbojas kopš 1999. gada un savās rindās apvieno 41 namu apsaimniekošanas uzņēmumu no visiem Latvijas reģioniem.