Remigijus Valentinavicius pārgājieniem izvēlas kalnus

Remigijus Valentinavicius pārgājieniem izvēlas kalnus

Remigijus Valentinavičius (Remigijus Valentinavicius), Civinity grupas reģionālais vadītājs, a/s Hausmaster valdes loceklis

Vēderprieks

Tā kā darba dienas ir samērā saspringtas un ar stingru režīmu, daudz laika izklaidēm restorānos un kafejnīcās man nav. Iecienītākā vieta, kur vedu sadarbības partnerus no Lietuvas un Latvijas, kā arī draugus, kas ieradušies ciemos no Lietuvas, ir restorāns 36. līnija Jūrmalā. Tā ir izcila vieta gan pusdienām, gan atpūtai, un šeit paveras lielisks skats uz jūru un pēc pusdienām ir iespēja doties pastaigā un izbaudīt brīnišķīgo Latvijas dabu.

Dvēselei

Vēlētos Lielajā ģildē apmeklēt koncertu Klasiskās virsotnes. Mālera pirmā. Pie diriģenta pults būs Gintars Rinkēvičs, kurš ir viens no izcilākajiem starptautisku atzinību guvušiem lietuviešu diriģentiem.

Šovasar, 16. augustā plānoju doties uz Robija Viljamsa koncertu Viļņā, jo šī mākslinieka daiļrade man ļoti patīk, tādēļ priecājos, ka viņš uzstāsies Lietuvā. Man ir tuva arī daudzu citu mūziķu un grupu mūzika, piemēram, Simply Red, REM, Depesche mode, Lietuvas grupa Skylė , kā arī slavenā lietuviešu dziedātāja Andrjusa Mamontonva (Andrjus Mamontovas) daiļrade.

No kino darbiem iesaku noskatīties 2015. gada filmu Atceries mani (Remember me), jo tā parāda vēstures faktus īpaši spilgtā atveidojumā, un tās ir lietas, kas tiešām jāatceras mums ikvienam. Tāpat noskatīšanās vērtas filmas ir Ilūzija (The Prestige), Rokenrolleris (RocknRolla) un Neaizskaramie (The Intouchables).

Brīvajā laikā

Latvijā dzīvoju un strādāju kopš 2014. gada, līdz ar to darba dienas pavadu Latvijā, bet brīvdienas pie savas ģimenes Klaipēdā. Latvijā brīvajos brīžos dodos uz Jūrmalu, garās pastaigās vai velosipēda izbraucienos gar jūru. Rīgas jūras līča krastmalas smiltis ir blīvākas un cietākas nekā Klaipēdā pie atklātās jūras, tāpēc Jūrmalas krastmala ir braucieniem ar velosipēdu ļoti piemērota. Jūrmala ir izcila ar to, ka dažādu laiku gaitā ir izdevies saglabāt pilsētas vēsturisko garu, savienot to ar mūsdienu pilsētas attīstību.

Kolekcionēju dažādas viskija šķirnes, un līdz šim man ir izdevies iegūt ap 200 šī dzēriena veidu. Šī interese man radās pirms vairāk nekā 15 gadiem, kad bija iespēja piedalīties kādā prezentācijā, kur speciālists stāstīja par šī dzēriena vēsturi un īpatnībām. Šī tēma mani ieinteresēja, un pēc tam vairākas reizes viesojos dažādās viskija ražotnēs Skotijā, kur plašāk iepazinos ar dzēriena ražošanas procesu, uzglabāšanu, lietošanas īpatnībām u.tml.

Tāpat es aizraujos ar fotografēšanu, bet šī nodarbe pēdējā laikā palikusi novārtā, jo Latvijā uzņēmums strauji attīstās un pieaug darba apjoms.

Grāmatplauktā man

Viena no pēdējām grāmatām, ko izlasīju, ir lietuviešu rakstnieka Arvīda Jozaita darbs Rīga – cita civilizācija, kurā autors stāsta par Rīgu, tās vēsturi un iedzīvotājiem no sava skatu punkta. Vēl no savulaik lasītajām grāmatām varu izcelt Robina Šarmas grāmatas Mūks, kurš pārdeva savu Ferrari un Līderis bez titula (The leader who had no title).

Vēlos aizbraukt uz

Brīvajā laikā man patīk pārgājieni, tādēļ katru gadu kopā ar ģimeni dodamies ceļojumā uz Norvēģiju, jo pastaigas pa kalniem un skaistajiem fjordiem nekad neapnīk. Vēl man ir īpaši siltas atmiņas no Dienvidamerikas ceļojuma, bet nākotnē vēlētos aizbraukt uz Japānu un Jaunzēlandi.